piątek, 3 stycznia 2014

Skrót

Święta, święta i po świętach, jak to szybko zleciało, o tyle dobrze że my dalej mamy urlop, więc jeździmy, odwiedzamy, odpoczywamy. Czuję że akumulatorki mi się naładowały i znów jestem pełna zapału. Dużo jest do opowiadania i aż nie wiem co mam pisac. Zaległości nadrobię pewnie dopiero w Szwecji. Ogólnie to jestem bardzo szczęśliwa bo mam najwspanialszego męża pod słońcem i dlatego nie ma opcji żeby coś było nie tak. Aż sama nie mogę czasem uwierzyć, że mam za męża taki skarb:D Z innych nowości to kupujemy samochód. Szukamy albo terenówki, albo kombi, zabawne jest to że od 31 grudnia gdzie byśmy się nie ruszyli wszędzie stoją wystawione na sprzedaż właśnie terenówki. A wcześniej nic nie było, a w sylwestra jadąc od Krzyśka do mnie po drodze stały aż trzy:D I jedną znaleźliśmy też przypadkiem wczoraj, i jak na razie jest najlepsza. Inna nowość jest taka że wybieramy się w lipcu ze znajomymi na wycieczkę po Skandynawii, przez Szwecję, Norwegię, Finlandię, Estonię, Łotwę i Litwę:) Zapowiada się fajnie:) Tylko chorobcia jak nic muszę znaleść pracę, bo niestety w Norwegii paliwo nawet po 8 zł :( czuję że to będzie podróż życia, a potem przez rok będziemy jeść chleb z masłem:D Ale puki nie mamy dzieci to chyba warto. A jak już jesteśmy przy dzieciach, to tutaj w Polsce gdzie nie pojedziemy tam dzieci. Normalnie wszyscy nasi znajomi albo spodziewają się dziecka albo niedawno im się urodziło, jak tak się napatrzę to coś czuję że niedługo i my się zdecydujemy:) I z nowości to by było na tyle. Jutro mamy weselicho:) Fajnie bo w tym samym lokalu co my mieliśmy:) A tak na koniec to życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!!!

4 komentarze:

 1. Super! Niech ta radość trwa, trwa i trwa... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myśmy tak się spłukali na podróż poślubną, było potem ciężej, nadal prawie nic nie mamy, ale absolutnie nie żałujemy! Pewnie, że warto! Kiedy jak nie teraz? :) Idealny moment! Potem będą dzieci, mieszkanie, sto innych wydatków. Marzenia trzeba spełniać. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te 8 zł to szok - przecież oni sami nawet wydobywają! A może to właśnie dlatego? (może władowali się w coś, co jest dziś nieopłacalne?)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwiedzajcie i żyjcie ciekawie, póki nie macie innych obowiązków. Pozdrawiam w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń