środa, 19 września 2012

Zdałam!

Zdałam! Zdałam! Zdałam!!! Ale tak długo sobie wmawiałam że przecież będzie fajnie jak nie zdam i pojadę za granicę, że teraz nie mogę uwierzyć, że przede mną jeszcze rok studenckiego życia w naszej kochanej Polsce:) Ale cieszę się. To nie jest jeszcze pora na to abym bawiła się w rodzinę, chociaż już mi trochę do tego tęskno. Myślę jednak że ten rok jest mi jeszcze potrzebny. No i jakby nie było może uda mi się jednak zdobyć ten licencjat. Praca i pieniądze rodziców nie pójdą na marne:) Mieszkanko już mam, skład mieszkaniowy bardzo mi odpowiada (koleżanka i jej dwaj bracia) czyli nie będzie czegoś takiego że będę mieszkać z kimś kogo nie znam i kto okaże się np totalnym imprezowiczem. Po prostu suuuper. Tak, na świecie musi być równowaga. A po za tym to w przykładzie moich studiów można zobaczyć jak bardzo Pan Bóg pomaga, jak bardzo pomaga modlitwa innych ludzi. Idąc na ten egzamin wiedziałam ile osób modli się o to żebym zdała. I udało się. Tak widocznie miało być. Taka jest Wola Boża a najfajniejsze jest to, że w pewnym sensie nie zasłużyłam, nie dotrzymałam słowa a jednak dostałam drugą szansę. Wróciła moja nadzieja, wiara w dobro, i w ogóle jest cudownie. Pozdrawiam

8 komentarzy:

 1. Wiedziałam !!!! Zawsze w Ciebie wierzyłam!!!! Nie zawiodłam się!!!! Cieszę się razem z Tobą i w dalszym ciągu będę trzymać za Ciebie kciuki. Ktoś zaszczepił w Tobie poczucie małej wartości. Nawet nie wiesz jaka jesteś WIELKA!!! Ja Ci to mówię, wieloletni pedagog. Całuski dla Ciebie zostawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję wam wszystkim:) A Szczególnie Tobie Lotko bo wiem że chociaż to wirtualny świat to cały czas jesteś ze mną i wspierasz w trudnych momentach. Cudnie mieć takich przyjaciół:):)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję:) ja też przeżywałam całe studiowanie tak się cieszę, że mam je za sobą. Praca plus dziecko plus dom plus studia-do pogodzenia ale bardzo było to męczące:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!!
  Dziękuję za odwiedziny u mnie :)

  OdpowiedzUsuń