środa, 21 listopada 2012

Optymizm w pesymiźmie

Znowu zaczął się trudny czas, ale tym razem biorę to na moją nędzną klatę. W piątek o 7.00 rano mam egzamin na prawko, patrząc na moje wczorajsze dzisiejsze i zapewne jutrzejsze jazdy jestem święcie przekonana że tym razem też nic z tego nie będzie. Przynajmniej się tak nie boję gdy sobie powtarzam, że po 5 minutach będzie po wszystkim, a może na placu od razu obleję więc pójdzie jeszcze szybciej i będzie z głowy. Jakoś tak do tego intensywnie się w koło mnie zrobiło. Dużo zajęć, dużo stresu, mało snu (jak dla mnie, bo uwielbiam spać) trochę zmartwień, nawet wyspowiadać się nie mam kiedy, byłam przed chwilą to okazało się że msza była pół godziny wcześniej niż planowana więc załapałam się tylko na końcówkę. Ale trudny czas w życiu też jest potrzebny i teraz staram się to doceniać, wszystko ma sens i wszystko do czegoś prowadzi i chociaż tak jakoś ciężko na sercu i nie wiadomo czasem dlaczego chciałoby się rozpłakać to trzeba to jakoś przeżyć. Więc staram się wlać trochę optymizmu w ten szary pustynny obszar mojego serca i może uda mi się nim podzielić z tymi, którzy też potrzebują. Pozdrawiam:)

8 komentarzy:

 1. Znam Twój ból, jeśli chodzi o prawko... Ja jeździłam i jeżdżę (a właściwie nie jeżdżę) marnie. Za 4 razem powiedziałam sobie, że jestem najlepsza, że zdam, że jestem w ośrodku ostatni raz! I co... i zdałam, nie zrobiłam najmniejszego błędu.
  Głowa do góry! Uwierz w siebie! Trzymam mocno kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. czasem trzeba popłakac, czasem stanąć przed lustrem i powiedzieć: dam radę :) powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. życzę Ci abyś egzamin zaliczyła pomyślnie. U nas też zdają po kilka razy i to muszą jeździć 100km.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio z wielkim opóźnieniem docieram na blogi więc zamiast komentarza, pytanie - jak egzamin? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie zdałam, oblałam na parkowaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj, to nie Twoja wina - po prostu parking był wredny! :)

   Usuń
 6. Ha ha ha:D faktycznie był wredny ale moja też bo nie umiałam i nie umiem parkować, ale zamierzam to skorygować i myślę że będzie dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie trzymam kciuki za kolejny termin :)

   Moja koleżanka pytana, za którym razem zdała prawko, zawsze odpowiada, że za pierwszym, ale nie licząc poprzednich dwóch ;p

   Usuń